+90 532 262 96 00
E-Posta: info(@)elsantrafo.com
1. Organize sanayi bölgesi / Şanlıurfa
Elsan Transformer

Hakkımızdabiz kaliteyi enerjiye dönüştürenleriz.

Elsan Transformatör olarak elektrik iletimi ve dağıtımı konusunda 10 yıllık tecrübe ile Güç ve Dağıtım Transformatörleri üreticisi ve hizmet sağlayıcısıyız.

Elsan Transformatör üretim tesisi 6.000 m² açık ve 6.000 m² kapalı olmak üzere 12.000 m² alana kuruludur.

2010 yılından bu yana Transformatör üretimi yaparak yurtiçi ve yurtdışında halkımıza ve sektöre hizmet sağlamaktayız.

Şanlıurfa 1. organize sanayi bölgesinde kurmuş olduğumuz üretim tesisimiz hem ülke ekonomisine katkıda bulunmakta hemde bölge halkına istihdam sağlamaktadır.

Firmamızın sunduğu tüm hizmet ve ürünlerde, kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen yapısı ve sürdürebilir bir büyüme kapasitene sahip olmakla birlikte kurulduğu günden bu yana kontrollü ve istikrarlı bir büyümeyi hedeflemiş olup, kalite ve yenilikçi politikası ile üretiminin büyük bir kısmını Irak, Iran, Libya, Azerbeycan, Nijerya, Rusya ve Cezayir gibi ülkelere düzenli olarak ihraç etmekte olup ülkemizi uluslararası platformda başarı ile temsil etmektedir.

Misyonumuz

Elsan Transformatör, çağın teknolojilerini üst seviyede kullanarak piyasanın taleplerine cevap olduğu gibi piyasada yenilikçi bir çizgiyi benimsemiştir. Müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde cevap veren Elsan Transformatör, üretilen her ürünün altında ki Elsan logosunu gururla taşımak adına kendi kendisi ile yarış halindedir.

Vizyonumuz

Deneyimli uzman kadrosu ile bölge de kendinden söz ettiren Elsan Transformatör, hali hazırda yurt dışı piyasasında var olup ülkemizi yurt dışında gururla temsil etmektedir. Ürünlerimizi ihraç etiğimiz ülke sayısını yükseltip daha çok istihdam alanları oluşturmayı kendimize görev saymaktayız.